
Met de SLIM-subsidie uw organisatie verbeteren?
U wilt uw interne organisatie verbeteren. De SLIM-subsidie kan u daarbij helpen. Deze regeling zorgt ervoor dat u als mkb-ondernemer met subsidie uw interne processen kunt verbeteren. Dit kan zowel op administratief gebied als HR-vlak zijn.
Een aanvraag voor deze subsidie kunt u indienen van 1 tot en met 31 maart 2023. Bekijk nu dus snel of u in aanmerking komt met onze SLIMme-tool! Het invullen kost u ongeveer 10 minuten. Wij analyseren vervolgens de door u ingevoerde informatie en nemen vrijblijvend contact met u op om u te informeren over de uitkomst en mogelijkheden voor uw onderneming.

De SLIM-subsidie
De SLIM-subsidie kan aangevraagd worden voor projecten waarbij continue verbetering en ontwikkeling centraal staat. Hieronder vallen projecten zoals:
Het ontwikkelen van andere vaardigheden van uw medewerkers in verband met (strategische) wijzigingen in uw bedrijf, zoals een fusie, bedrijfsovername, groei of krimp.
Onderscheidend profileren van uw organisatie in deze krappe arbeidsmarkt.
Het ontwikkelen van uw medewerkers als gevolg van technologische ontwikkelingen.
Het ontwikkelen van een talentprogramma om medewerkers aan uw organisatie te binden.
Het aanbieden van praktijkleerplaatsen, zodat u als bedrijf een maatschappelijke bijdrage levert en investeert in toekomstig talent.
U kunt aanspraak maken op maximaal € 25.000 subsidie per projectbegroting. Indien u een project wilt uitvoeren van € 25.000, dan ziet u wat dit betekent voor uw investering in onderstaande tabel:
Totale subsidiabele projectkosten
|
€ 25.000
|
SLIM subsidie 80%*
|
€ 20.000
|
Totale besparing
|
€ 20.000
|
Eigen investering
|
€ 5.000
|
Wij nemen het regelwerk uit handen
Ziet u op tegen de administratieve afhandeling? Onze specialisten kunnen u werk uit handen nemen rondom de SLIM-subsidie. Zo kunnen wij het projectplan en de subsidieaanvraag schrijven en u begeleiden in de uitvoering van een dergelijk project.
Meer weten?
Wilt u meer weten over de SLIM-subsidie? Neem dan persoonlijk contact op met
Jan-Willem van Essen (technologie) | 06 11 59 30 06 | [email protected]
Palmyra Fambach (mensen) | 06 15 82 79 56 | [email protected]
Rudolf Roekevisch (proces) | 06 10 09 75 50 | [email protected]
Dit bericht is meer dan zes maanden geleden gepubliceerd. Omdat wet- en regelgeving continu in beweging is, raden wij u aan met uw Baker Tilly adviseur te bespreken of de informatie in dit bericht actueel is en gevolgen heeft (of mogelijkheden biedt) voor uw situatie. Uw adviseur praat u graag bij over de laatste stand van zaken.